



Solis 26 vinter sæt
28 770EUR
- ≈ 587 080 620 IDR
- ≈ 32 771 USD





Solis 26
13 515EUR
- ≈ 275 787 090 IDR
- ≈ 15 394 USD





Solis 26 hst
12 378EUR
- ≈ 252 585 468 IDR
- ≈ 14 099 USD





Solis 26 servostyring og brede traktor dæk
9 969EUR
- ≈ 203 427 414 IDR
- ≈ 11 355 USD





SOLIS 26 6+2 XL PLUS SIDE SHIFT





Solis 60 2 ÅRS GARENTI
28 068EUR
- ≈ 572 755 608 IDR
- ≈ 31 972 USD





Solis 26 HST Snow Edition med frontlift, front PTO, Vari
29 028EUR
- ≈ 592 345 368 IDR
- ≈ 33 065 USD





Solis H26 HST SnowEdition med Thyregod TK 1600 kost på
29 269EUR
- ≈ 597 263 214 IDR
- ≈ 33 340 USD





Solis 60 med frontlæsser
33 152EUR
- ≈ 676 499 712 IDR
- ≈ 37 763 USD





Solis 26 HST Snow Edition med frontlift, Vario SHL150 sn
26 273EUR
- ≈ 536 126 838 IDR
- ≈ 29 927 USD





Solis 26 HST Snow Edition med frontlift, front PTO, Thyr
31 918EUR
- ≈ 651 318 708 IDR
- ≈ 36 357 USD





Solis 26 HST Med kabine, Turf dæk og frontlift samt fron
24 400EUR
- ≈ 497 906 400 IDR
- ≈ 27 794 USD





Solis 26 HST Med kabine, Turf dæk og frontlift
21 644EUR
- ≈ 441 667 464 IDR
- ≈ 24 654 USD





Solis 26 HST Med kabine, Turf hjul og frontlæsser.
21 471EUR
- ≈ 438 137 226 IDR
- ≈ 24 457 USD



Solis solis26
15 900EUR
- ≈ 324 455 400 IDR
- ≈ 18 111 USD





Solis SOLIS 26 9+9
15 500EUR
- ≈ 316 293 000 IDR
- ≈ 17 656 USD





Solis 26 hst + frontlader
16 722EUR
- ≈ 341 229 132 IDR
- ≈ 19 048 USD





Solis 26 HST med frontlift,front PTO og turf æk
19 718EUR
- ≈ 402 365 508 IDR
- ≈ 22 460 USD





Solis 26 mit Frontlader NEU
16 093EUR
Harga dengan PPN
- ≈ 328 393 758 IDR
- ≈ 18 331 USD





Solis 26 HST med kabine og Industrihjul
17 591EUR
- ≈ 358 961 946 IDR
- ≈ 20 037 USD




Solis 50
30 476EUR
- ≈ 621 893 256 IDR
- ≈ 34 715 USD




Solis 50
26 463EUR
- ≈ 540 003 978 IDR
- ≈ 30 144 USD





Solis 50
21 379EUR
- ≈ 436 259 874 IDR
- ≈ 24 352 USD





Solis solis 50
19 989EUR
- ≈ 407 895 534 IDR
- ≈ 22 769 USD





Solis 26 HST med kabine og turf hjul
17 725EUR
- ≈ 361 696 350 IDR
- ≈ 20 190 USD





Solis 26 HST med kabine og traktorhjul
17 056EUR
- ≈ 348 044 736 IDR
- ≈ 19 428 USD





Solis 26 HST med fuldhydraulisk frontlæsser på
16 789EUR
- ≈ 342 596 334 IDR
- ≈ 19 124 USD





Solis H26 HST Turfdæk og Frontlæsser
16 789EUR
- ≈ 342 596 334 IDR
- ≈ 19 124 USD





Solis H26 HST Med Frontlæsser og GardenPro dæk
16 521EUR
- ≈ 337 127 526 IDR
- ≈ 18 819 USD





Solis 26 hst kabine panther (black)
16 500EUR
- ≈ 336 699 000 IDR
- ≈ 18 795 USD





Solis H26 HST Med Frontlæsser
16 120EUR
- ≈ 328 944 720 IDR
- ≈ 18 362 USD





Solis 26 HST Hydrostat Turf hjul og klipperbord
15 692EUR
- ≈ 320 210 952 IDR
- ≈ 17 874 USD





Solis S26 Shuttle XL 9+9 med turfhjul og frontlæsser
15 451EUR
- ≈ 315 293 106 IDR
- ≈ 17 600 USD





Solis S26 6+2 gearmaskine med servostyring og frontlæsse
13 578EUR
- ≈ 277 072 668 IDR
- ≈ 15 466 USD





Solis S26 6+2 gearmaskine med Servostyring og fuldhydrau
13 578EUR
- ≈ 277 072 668 IDR
- ≈ 15 466 USD





Solis S26 6+2 gearmaskine med Fuldhydraulisk frontlæsser
13 311EUR
- ≈ 271 624 266 IDR
- ≈ 15 162 USD





Solis 26 HST Hydrostat Turf hjul.
13 043EUR
- ≈ 266 155 458 IDR
- ≈ 14 857 USD





Solis S26 6+2 gearmaskine med Fuldhydraulisk frontlæsser
13 043EUR
- ≈ 266 155 458 IDR
- ≈ 14 857 USD





Solis H26 HST Hydrostat. Industrihjul
12 909EUR
- ≈ 263 421 054 IDR
- ≈ 14 704 USD





Solis 26 HST Garden Pro Dæk
12 775EUR
- ≈ 260 686 650 IDR
- ≈ 14 552 USD





Solis H26 HST Hydrostat med Traktor dæk
12 374EUR
- ≈ 252 503 844 IDR
- ≈ 14 095 USD





Solis S26 Shuttle XL 9+9
11 036EUR
- ≈ 225 200 616 IDR
- ≈ 12 571 USD





Solis S26 Shuttle XL 9+9 med industridæk
11 571EUR
- ≈ 236 117 826 IDR
- ≈ 13 180 USD





Solis S26 6+2 gearmaskine med servostyring
9 699EUR
- ≈ 197 917 794 IDR
- ≈ 11 048 USD





Solis 26 6+2 gearmaskine med Servostyrring og Industri h
10 234EUR
- ≈ 208 835 004 IDR
- ≈ 11 657 USD





Solis S26 Shuttle XL 9+9 med store brede Turf hjul på ti
11 705EUR
- ≈ 238 852 230 IDR
- ≈ 13 333 USD





Solis S26 6+2 Gearmaskine med Servostyring og brede trak
9 966EUR
- ≈ 203 366 196 IDR
- ≈ 11 352 USD





Solis S26 Limited Edition i sort 6+2 Gearmaskine med Ser
9 966EUR
- ≈ 203 366 196 IDR
- ≈ 11 352 USD





Solis 26+ Seitenschalter
10 756EUR
- ≈ 219 486 936 IDR
- ≈ 12 252 USD





Solis Solis 26 26PS NEU Traktor Schlepper Frontlader Rasenreif NEU
12 176EUR
Harga tanpa PPN
- ≈ 248 463 456 IDR
- ≈ 13 869 USD





Solis Solis 26 26PS NEU Traktor Schlepper Frontlader Industrie NEU
12 176EUR
Harga tanpa PPN
- ≈ 248 463 456 IDR
- ≈ 13 869 USD





Solis Solis 26 26PS Traktor Schlepper Allrad Frontlader NEU
11 672EUR
Harga tanpa PPN
- ≈ 238 178 832 IDR
- ≈ 13 295 USD





Solis Solis 26 26PS Kabine Traktor Schlepper Allrad Industrie NEU
11 340EUR
Harga tanpa PPN
- ≈ 231 404 040 IDR
- ≈ 12 917 USD





Solis Solis 26 26PS Kabine Traktor Trecker Schlepper Allrad NEU
10 890EUR
Harga tanpa PPN
- ≈ 222 221 340 IDR
- ≈ 12 404 USD





Solis Solis 26 Traktor Trecker Schlepper Bulldog Allrad 26PS NEU





Solis 26 6+2
9 242EUR
- ≈ 188 592 252 IDR
- ≈ 10 527 USD





Solis 26 6+2 Tiger
9 242EUR
- ≈ 188 592 252 IDR
- ≈ 10 527 USD



Solis 16
Traktor kompak Solis 26 vinter sæt
Lihat serupa
Kami memiliki banyak penawaran serupa
Lihat apa yang ada di stok sekarang
28 770EUR
- ≈ 587 080 620 IDR
- ≈ 32 771 USD
19 September 2026
Iklan ini disimpan di arsip sebagai referensi (spesifikasi, harga umum). Tidak ada iklan yang sudah kedaluwarsa di situs — semua opsi aktif dapat ditemukan di bawah ini.
Solis traktor vinter sæt
solis 26 Hydrostat maskine
komplet med
Lukket hus med varme
Frontlift/pto
kost 150cm
sand udlægger 140cm
Penawaran ini hanya untuk tujuan informasi. Silakan konfirmasi detailnya langsung dengan penjual.
28 770EUR
- ≈ 587 080 620 IDR
- ≈ 32 771 USD
19 September 2026
Penawaran ini hanya untuk tujuan informasi. Silakan konfirmasi detailnya langsung dengan penjual.









